Walentynki Self - Love ♥ 0
18.jpg

Walentynki, które przypadają na 14 -lutego są świętem zakochanych. Chociaż ludzie różnie podchodzą do tego święta to w lovlin chciałabym, żeby ten dzień był skierowany dla Ciebie. 

Self-love.

To właśnie wtedy kiedy pokochamy siebie ze swoimi wadami, przyzwyczajeniami, niedoskonałościami, ale też docenimy nasze zalety i atuty możemy dalej przekazywać naszą miłość, która jest w nas.

Bo właśnie taka jaka jesteś - jesteś super!

Wiele z nas ma problem na skupieniu się tylko na sobie, bo nadal jest to mylone z samolubstwem - przecież trzeba zająć się dzieckiem, pracą, mężem, przyjaciółką. Te wszystkie osoby są bardzo ważne w naszym życiu, ale tylko jeżeli zadbamy o siebie tak jak o najlepszą przyjaciółkę i otoczymy siebie swoją miłością - to możemy później przekazywać ją dalej.

Dlatego przygotowałam prezentownik lovlin - Dla Siebie.

Zestawiłam rzeczy w których będziesz czuła się komfortowo i swobodnie. W czasie relaksu, samotnego wyjścia na spacer, na randkę z sobą ( serio… przetestujcie to - pamiętam jak youtuberka Estee Lalonde wybierała się na randki w pojedynkę, to cudowne by czuć się ze sobą tak dobrze).

Koszula White Zen - LINK
Zestaw Aesthetic Beige:
Koszula - LINK 
Spodnie - LINK

Sukienka Black Simplicity - LINK
Lniany szlafrok - LINK
Gumki do włosów - LINK
Magiczna chustka - LINK

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl